Screenshot 2023 06 23 at 12.43.15 PM

Σε κλίμα έντονης συγκίνησης αποχαιρετήσαμε την Τετάρτη 21 Ιουνίου δύο εξαιρετικούς συναδέλφους που έχουν προσφέρει σημαντικό έργο στη διαρκή προσπάθεια για αναβάθμιση του σχολείου μας και της ποιότητας της εκπαίδευσης που παρέχουμε στους μαθητές μας, τον Διευθυντή κο Γιάννη Βασδέκη και τον γυμναστή μας κο Κώστα Μπάτσο.

Και οι δύο συνταξιοδοτούνται μετά από πολλά χρόνια προσφοράς στην εκπαίδευση της πόλης μας. Η συνύπαρξη μαζί τους αποτέλεσε μεγάλη τιμή για όλους μας και τους ευχόμαστε από καρδιάς καλή συνταξιοδότηση με υγεία, χαρά και επιτυχίες σε όλα τα επίπεδα. Ξέρουμε πως ένας κύκλος έκλεισε, αλλά ένας νέος ανοίγει γεμάτος προκλήσεις.

Στη μικρή γιορτή που πραγματοποιήθηκε στο σχολείο μας ο απερχόμενος Διευθυντής παρέδωσε τη διεύθυνση του σχολείου στη νέα Διευθύντρια, τη μουσικό μας, κα Σοφία Αγιοπετρίτου, η οποία αναλαμβάνει το έργο της συνέχισης της αναβάθμισης και βελτίωσης του σχολείου μας.

παραδοση παραλαβη

Παρακάτω μπορείτε να δείτε φωτογραφίες από την τελετή παράδοσης - παραλαβής.

apoxairetismos 2

apoxairetismos 3