Την Παρασκευή 12 Μαΐου 2017 και ώρα 18:00 ο Σύλλογος Γονέων  σε συνεργασία με τους διδάσκοντες του σχολείου μας  διοργανώσουν την 1η Γιορτή Άνοιξης.

AFISA giorti anoiksis

ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΓΟΝΕΩΝ 10ου ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

Αγαπητοί γονείς,

την Παρασκευή 12 Μαΐου 2017 και ώρα 18:00 ο Σύλλογος μας σε συνεργασία με τους διδάσκοντες του σχολείου μας θα διοργανώσουμε την 1η Γιορτή Άνοιξης.

Η γιορτή αυτή θα περιλαμβάνει :

• ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΔΡΩΜΕΝΑ
  • ΧΟΡΩΔΙΑ ΚΑΙ ΧΟΡΕΥΤΙΚΟ
  • ΘΕΑΤΡΟ : OΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ ΣΤΟ ΣΑΡΑΪ ΤΟΥ ΠΑΣΑ
  • LIVE ΜΟΥΣΙΚΗ ΚΑΙ ΧΟΡΟ
  • BAZAAR και
  • ΚΑΦΕ, ΦΑΓΗΤΟ, ΓΛΥΚΟ

Για να γίνουν όλα αυτά θα θέλαμε τη συμμετοχή και βοήθειά σας ιδιαίτερα την ημέρα της γιορτής. Θα χρειαστούμε ψήστες και πωλητές καθώς και εθελοντές στο στήσιμο και συντονισμό . Όποιος από εσάς ενδιαφέρεται και μπορεί να προσφέρει ας επικοινωνήσει με τα μέλη του Δ.Σ. στο 6947454545.

Επίσης θα χαρούμε πολύ όποιος μπορεί να προσφέρει Υλικά για το “BAZAAR” και για το “ ΚΑΦΕ, ΦΑΓΗΤΟ, ΓΛΥΚΟ “ ή Χρηματικό Ποσό ως Χορηγία για την ενίσχυση της γιορτής μας.

Για οποιαδήποτε διευκρίνιση βρισκόμαστε στη διάθεσή σας.

Με Εκτίμηση

το Διοικητικό Συμβούλιο