10ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ               Ιωάννινα 19-12-2014

Αγαπητοί γονείς,

Σε λίγες μέρες θα γιορτάσουμε τη Γέννηση του Χριστού και θα υποδεχτούμε τον καινούριο χρόνο. Το Σχολείο μας εύχεται σε όλους σας υγεία και ευτυχία. Ο καινούριος χρόνος να εκπληρώσει κάθε όνειρο δικό σας και κάθε ελπίδα των παιδιών σας.

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ

1. Tην Τρίτη 23-12-2014, οι μαθητές θα έρθουν στο σχολείο την κανονική ώρα. Η χριστουγεννιάτικη εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί στην αίθουσα εκδηλώσεων του Σχολείου και όποιοι γονείς επιθυμούν μπορούν να παρευρεθούν. Ώρα έναρξης 9:00.
  2. Μετά τη γιορτή και από 10:30 περίπου, θα έχετε την ευκαιρία να ενημερωθείτε από τους δασκάλους του Σχολείου για την επίδοση του παιδιού σας και να πάρετε τον Έλεγχο Προόδου του για το Α΄ τρίμηνο του σχολ. έτους 2014-15.

Εκ της Διευθύνσεως του Σχολείου