ΙΩΑΝΝΙΝΑ 11 /12 /2013

Ο Σύλλογος Γονέων και κηδεμόνων του 10ου Δημοτικού Σχολείου Ιωαννίνων προσκαλεί τους γονείς - κηδεμόνες καθώς και όλους τους φίλους του στο ετήσιο χριστουγεννιάτικο bazaar

που διοργανώνει την Κυριακή 15 / 12 /2013 στην αίθουσα πολλαπλών εκδηλώσεων του σχολείου.

Η εκδήλωση θα ξεκινήσει στις 10.30 π.μ και θα ολοκληρωθεί στις 2.00 μ.μ. Θα εκτεθούν προς πώληση οι δημιουργίες των παιδιών του σχολείου μας μέσα σε ένα χριστουγεννιάτικο κλίμα χαράς και γιορτής .

Τα έσοδα από την εκδήλωση θα διατεθούν για φιλανθρωπικούς σκοπούς και τη στήριξη διαφόρων αναγκών των παιδιών μας. Ελπίζουμε ότι για μια ακόμη φορά θα στηρίξετε αυτή τη δράση του συλλόγου η οποία έχει σαν στόχο την δημιουργία εορταστικού κλίματος, την συνεργασία των παιδιών, την ενθάρρυνση της δημιουργικότητας , την κοινωνική προσφορά καθώς και την πιο στενή επαφή των γονέων.

Για το Δ.Σ

Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ                                                                              Ο ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ

ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ                                                                  ΚΑΜΠΕΡΗΣ ΝΕΣΤΟΡΑΣ