Αγαπητοί γονείς,
Σε λίγες μέρες θα γιορτάσουμε τη Γέννηση του Χριστού

και θα υποδεχτούμε τον καινούριο χρόνο. Το Σχολείο μας εύχεται σ' όλους σας υγεία και ευτυχία. Ο καινούριος χρόνος να εκπληρώσει κάθε όνειρο δικό σας και κάθε ελπίδα των παιδιών σας.

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ

1. Την Παρασκευή 23-12-2016, οι μαθητές θα έρθουν στο σχολείο την κανονική ώρα. Η χριστουγεννιάτικη εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί στην αίθουσα εκδηλώσεων του Σχολείου και όποιοι γονείς επιθυμούν μπορούν να παρευρεθούν. Ώρα έναρξης 9:00.
2. Μετά τη γιορτή όποια τμήματα — τάξεις έχουν ετοιμάσει διάφορες κατασκευές (για το Βazaar) Θα μπορούν να τα διαθέσουν στην κεντρική είσοδο του σχολείου (χώρος πρωινής προσευχής). Τα έσοδα που θα προκύψουν Θα διατεθούν από τους ίδιους τους μαθητές όπου αποφασίσουν με το δάσκαλο της τάξης τους.
3. Στις 11:30 περίπου θα έχετε την ευκαιρία να ενημερωθείτε από τους εκπαιδευτικούς του Σχολείου για την επίδοση του παιδιού σας και να πάρετε τον Έλεγχο Προόδου του για το Α' τρίμηνο του σχολ. έτους 2016-17.

Εκ της Διευθύνσεως του Σχολείου

Ιωάννινα 15-12-2016