Με εξαιρετική επιτυχία γιορτάστηκε φέτος στην αυλή του σχολείου μας η 2η Γιορτή της Άνοιξης την παρασκευή 1 Ιουνίου 2018.

Η Ένωση Μοντελιστών Ιωαννίνων διοργανώνει ΕΚΘΕΣΗ ΜΟΝΤΕΛΙΣΜΟΥ από τις 1 Μαΐου έως και τις 3 Μαΐου 2015

Την Παρασκευή 12 Μαΐου 2017 και ώρα 18:00 ο Σύλλογος Γονέων  σε συνεργασία με τους διδάσκοντες του σχολείου μας  διοργανώσουν την 1η Γιορτή Άνοιξης.

Τα σεμινάρια διεξάγονται κάθε Σάββατο απόγευμα και ώρα 16.00 έως 20.00 στην αίθουσα πολλαπλών χρήσεων του σχολείου μας.

Σας ενημερώνουμε, ότι ο Σύλλογος γονέων και κηδεμόνων του σχολείου μα έχει τη δική του ιστοσελίδα από την οποία μπορείτε να ενημερώνεστε για όλες τις δράσεις του.

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Αγαπητοί γονείς, ο Σύλλογος Γονέων και

Ο Σύλλογος γονέων και κηδεμόνων ενημερώνει για τα σεμινάρια σκακιού, θεατρικής αγωγής και ρομποτικής που θα διεξάγονται κάθε Σάββατο στο

Ιωάννινα 9 Δεκεμβρίου 2013

Σας γνωρίζουμε ότι το νέο Δ.Σ του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων του 10ου Δημοτικού σχολείου είναι το εξής:

Ο Σύλλογος γονέων και κηδεμόνων 10ου Δημοτικού Σχολείου Ιωαννίνων, σας προσκαλεί στην εκδήλωση:

ΙΩΑΝΝΙΝΑ 25/11/13

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων του Σχολείου μας, καλεί τα μέλη του την Κυριακή 01/12/2013 και ώρα 5:30 μ.μ.

Υποκατηγορίες